dziecko
Mamuśka niezła fucha Epizod 12 Udusić dzieciaki
Maj 31, 2017
ZEGAREK
Mamuśka niezła fucha Epizod 14 Kiosk czasu
Czerwiec 2, 2017
Pokaż wszystkie

Mamuśka niezła fucha Epizod 13 Siódemka jak siedem lat

urodziny

Siódme urodziny! Siedem świeczek na torcie. Tak, jak siedem życzeń. Siedem prezentów, albo i więcej, zdecydowanie więcej… Moja córeczka i jej szczęśliwy dzień, wszyscy wkręceni w rytm imprezowy.

Dmuchane balony, serpentyny, bezalkoholowy szampan, a i tak bąbelki uderzają do głowy, wychodząc dziurkami nosa, nieletnim imprezowiczom… Muzyka w tle, szampańska zabawa trwa…Stoję podparta pod ścianą i patrzę, na małą księżniczkę w błękitnej sukni, niczym mała gwiazda na scenie z koroną na głowie.

Macham w jej stronę. Mój mały sukces, wszystko zorganizowane na czas. Zmęczona fizycznie, ale za to wewnątrz spełniona, szczęśliwa jej szczęściem. Trzeba łapać radość i upychać nimi kieszenie, kiedy tylko przychodzi. Nie wolno czekać…W tej siedmioletniej dziewczynce płynie miłość, widać to w jej oczach. Naturalna i szczera do bólu. Nie ukrywa emocji, nie zakłada maski stosownej do chwili w której się znajduje. Jest naturalna szkoda, że nam dorosłym jest tego brak…

Siedem lat. Niby niewiele, a tak dużo. Trochę we mnie radości, uśmiechu. Trochę żalu, tęsknoty nawet depresji, nieprzespanych nocy. Sporo emocji niesie taka mała istotka przychodząc na świat. Błyskawicznie, niespodziewanie z zaskoczenia, jak wybiegający zając na drogę dostarcza mi emocji każdego dnia od chwili, kiedy pojawiła się na świecie po raz pierwszy. Takie małe istnienie, potrafi wzburzyć fale, by wywołać tsunami. Porządnie narozrabiać, wtedy trzeba skakać za nim w ogień, by je tylko ocalić. Potrafi używać miłość bezwarunkowo, bez korzyści dla siebie. Zwyczajnie sprawia, że niemożna przestać ją kochać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *