jedzenie
Mamuśka niezła fucha Epizod 16 Umysł w bezruchu
Czerwiec 7, 2017
sen
Mamuśka niezła fucha Epizod 18 Bezsenność
Czerwiec 12, 2017
Pokaż wszystkie

Mamuśka niezła fucha Epizod 17 Kobiece kilogramy

dieta

Dieta, rygor, zaciśnięcie pasa, tego nie i tamtego też… Przewertowane setki artykułów w poszukiwaniu wiarygodnej odpowiedzi. Jak szybko i bezboleśnie zrzucić kilka kilo na lato, i wcisnąć się w niebieskie bikini, by na plaży nie czuć się, jak potencjalna grubaska.

Bibliotekę o danej tematyce zapełniły książki, wielkich specjalistów. Trochę zakręciło mi się w głowie, za dużo informacji niekiedy sprzecznych, wykluczających się wzajemnie. Szukałam, znalazłam. Eliksir bycia chudą. Zastosowałam… Kilka miesięcy, kilkanaście kilo poszło bezpowrotne, aż za dużo, jak dla mnie.

Miało zmienić się moje życie diametralnie, powrócić radość… Banał! Tak wiem, nic bardziej mylnego. Ludzie mają nieuleczalne schorzenia, a ja tylko kilka kilo ekstra od matki natury w prezencie tak na zapas, a może trochę na własne życzenie, może genetyka? Ale moje…

Nadeszły dni sukcesu wypracowane w pocie czoła, nie było łatwo… Sukienki sprzed lat pasowały idealnie. Nadszedł moment, gdzie powinnam być cała radosna. Nic się nie zmieniło, nie byłam, a miałam być, tak uważałam. Kłamstwo!!! Szczęście nie leży w kilogramach, jest w Tobie w środku. Proste, a zarazem skomplikowane myślenie. Taki banał rzeczywistości.

Biegniemy za czymś, co nie istnieje zostawiając rzeczywistość samej sobie. Potem stajemy, bo nie ma już dokąd biec.. Smutne ale prawdziwe…

Co z tego, że masz kilka kilo nadwagi!!! Najważniejsze jest to, że jesteś wartościową kobietą, a wszyscy wokół Ciebie kochają Cię taką, jaka jesteś. Akceptują Twoje kilogramy uczciwie, więc dlaczego sama ich nie chcesz? Dużo nie oznacza gorsza od innych…To nuda w życiu powoduje, że wymyślasz sobie chore standardy. Zajmij głowę czymś innym… Nie koncentruj się na kilogramach z czasem same znikną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *