picie
Koktajlowe wieczory we dwoje – cz.39
Marzec 29, 2015
styl
Mamuśka niezła fucha Epilog 0 Wprowadzenie
Kwiecień 13, 2017

Czego mogę Ci życzyć ?! Co mam Ci napisać?!
Od czego zacząć? Aby wszystkie moje słowa, współgrały ze sobą ,a przekaz mój, był jasny i zrozumiały?
Nie wiedziałam!!!
Siedziałam przy biurku, wpatrzona w ekran, mojego komputera.
Paliłam papierosa, piłam kawę, i nic nie przychodziło mi do głowy! Zupełnie nic?! Tylko myśli biegały, jak szalone.
Chciałam Ci życzyć samych sukcesów!!! Inspiracji najwyższej jakości!!! Ale nie potrafiłam ubrać to w słowa.
Chciałam Ci życzyć, abyś wokół huraganu myśli, pozostawała niewzruszona.
Była potężnym płomieniem, który spala błędy przeszłości, zostawiając tylko to, co nie niszczy Cię od środka.
Chciałam Ci życzyć, abyś raz na zawsze uwolniła, ze swojego życia, każdego człowieka, który nie pozwala Ci swobodnie oddychać. Dając mu przestrzeń i własną wolę. Zwyczajnie pozwolić odejść, by nie stał Ci na drodze do wyznaczonego celu, i nie przeszkadzał w osiągnięciu osobistego szczęścia.
Pragnęłam Ci napisać, byś odnalazła źródło i pochodzenie, własnych uczuć oraz myśli. Przeanalizowała każdy poziom, obszar przyczynę i aspekt, osobistego smutku, tęsknoty, żalu, bezsennych nocy, nieporozumień i niepowodzeń, uzdrawiając je w sobie.
Pozbyła się raz na zawsze motywacji, które wzajemnie się wykluczają i bez wahania wyrzuciła je do ulicznego kosza. Jednocześnie utylizując, bezwartościowe odpadki, zamykając własną ręką, klapę śmietnika.
Chciałam również przypomnieć Ci, bo sama dobrze to wierz, że miłość jest stabilna i zawsze prowadzi do celu, nie ważne, jakimi drogami. Ona wie, co jest dla Ciebie dobre i bezpieczne.
Więc chciałam Ci życzyć, byś całą sobą wyszła jej naprzeciw. Przyjmowała jej dary z radością i wdzięcznością, nie oczekując nic w zamian, by stała się ona częścią Twojego życia.
Miłość uchroni Cię od pomieszania i nieświadomości, oczyści intencje i umysł. Uwolni Cię od tyranii emocji i samozniszczenia, ze starych nie efektywnych wzorców, własnego myślenia i działania.
Nie pozwoli Ci na to, byś karała się „dziś” tylko dlatego, że ktoś zranił Cię dawno temu. Będziesz przy niej, jak drzewo o głębokich korzeniach płynące wraz życiem.
Na koniec chciałam Ci napisać, że jesteś bardzo atrakcyjną i wartościową kobietą, tolerancyjną, a zarazem stanowczą. Jesteś kreatorem swojego istnienia. Sama ustalasz zasady gry i dobrze Ci to wychodzi, więc graj w tę grę o nazwie życie i doświadczaj doskonałości, która jest w Tobie.
I kiedy miałam zabrać się do pisania, życzeń z okazji Twoich urodzin. Uznałam, że lepiej będzie, kiedy zrobię to osobiście. Może wtedy, nie będę musiała się bać, wyrazić swoje uczucia,tak, by moje pozytywne intencje, nie zostały źle odebrane, składając Ci najserdeczniejsze życzenia w dniu Twojego święta.

Z okazji Urodzin
03/06/2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *